Android için Denetim Masası Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Android için Denetim Masası Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle, Control panel for Android uygulamasıyla cihazınız da bulunan müzikleri (mp3 vb..); Zil sesi Bildirim Alarm sesi olarak atayabilmenin yanında ayrıca; bedava uygulama indir, android iphone uygulaması ücretsiz yükle , java jar apk dosyası, Nokia telefonlar için oyunlar programlar Samsung Galaxy S3 S4 Sony Xperia HTC One iPhone 4S 5S ...

Control panel for Android uygulamasıyla cihazınız da bulunan müzikleri (mp3 vb..);

  • Zil sesi
  • Bildirim
  • Alarm

sesi olarak atayabilmenin yanında ayrıca; sistem, medya, arama, bildirim ve alarm seslerinin şiddetini de ayarlamanız mümkün.

Control Panel for Android sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor; Wi-Fi, Bluetooth, GPS, data, uçak modu, APN ve Google hesaplarına kolay geçiş yapmamızı sağlayarak gerekli tüm kısayolları tek bir pencerede topluyor.

Bildirim çubuğunda yer alan Quick Settings uygulamaya kısayol olarak atanan Android Control Panel uygulamasına göre ekstra özelliklere sahip.

Şarjınız az ise aktif olan Wi-Fi, Bluetooth, titreşim veya ekran Işığını kapatarak daha uzun süre gitmesini sağlayabilirsiniz.

androidindir

Sponsorlu BağlantılarProcessing your request, Please wait....
Tarih: 27 Nisan 2013 - 746 Kez Okundu


Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.