Android İçin Motosiklet Oyunu Ücretsiz İndir Highway Rider Bedava Yükle

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Android İçin Motosiklet Oyunu Ücretsiz İndir Highway Rider Bedava Yükle, Upuzun bir otobanda son model bir motosikletin üzerindesiniz. Ve bu yolda klasik motosiklet oyunlarından farklı olarak olabildiğince tehlikeli 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Upuzun bir otobanda son model bir motosikletin üzerindesiniz. Ve bu yolda klasik motosiklet oyunlarından farklı olarak olabildiğince tehlikeli bir şekilde motosikletinizi kullanmanız bekleniyor. Ne kadar tehlikeli kullanır ve hızlanırsanız o kadar başarılı oluyorsunuz.

Oldukça akıcı ve başarılı modellemeleriyle kendini hemen öne çıkarıveren Highway Rider, size farklı bir yarış deneyimi sunuyor. Motorunuzu ve giysilerinizi değiştirebildiğiniz oyunda, motorunuzun tüm gücünü kullanarak ve çevikliğinizi öne çıkararak yol almalısınız. Bunu yaparken de önünüze çıkan araçları geride bırakırken olabildiğince yaklaşmalısınız.

Önemli Not: İçerdiği şiddet görüntüleri ve küçük yaştaki çocukları tehlikeli araç kullanmaya sevk edebileceği Google Play tarafından yüksek olgunluk isteyen oyunlar arasında sunulan Highway Rider, bizim tarafımızdan da uyarı ile sizlere ulaştırılıyor.

androidindir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 7 Mayıs 2013 - 574 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir