Bütün resim formatlarını açan program türkçe bedava indir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Bütün resim formatlarını açan program türkçe bedava indir, Tüm resim fotoğaf formatlarını açabilen ücretsiz türkçe dil desteği olan program yükle  Xnview indir Resim Görüntüleme Ve Düzenleme Programı Xnview Resim 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Tüm resim fotoğaf formatlarını açabilen ücretsiz türkçe dil desteği olan program yükle 

Xnview indir Resim Görüntüleme Ve Düzenleme Programı

Xnview Resim Gösterici Düzenleyici Ve Format Değiştirici format dönüştürme ve düzenleme seçenekleri sunan hızlı bir resim görüntüleme ve düzenleme programıdır.

Resim Gösterme Programı, bütün resim formatlarını açabilir, görüntüleyebilir, resim düzenleme işlevi görür ve resim formatları arasında dönüştürme işlemi yapar.  gif, bmp, jpg, jpeg, png, targa, tiff raw, mpeg, avi, quicktimegibi pek çok format görüntülemesi yapar.

Resim Görüntüleme Ve Düzenleme Programı, fotoğraf, grafik ve diğer imaj dosyaları üzerinde kırmızı gözleri düzeltme, kesme, biçme, yeniden boyutlandırma gibi birçok işlemi ücretsiz bir şekilde yapar.

Xnview resimlerinizi açabilir, düzenleyebilir, boyutlarını değiştirebilir, yönlerini değiştirebilir hatta formatlarını bile değiştirebilirsiniz.
Xn view sekmeli kullanım özelliği sayesinde birden fazla dosya ile uğraşırken daha hızlı işlemler gerçekleştirebilir.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
1.99.6
Boyut
4.50 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Türkçe
Ekleme Tarihi
13.05.2011
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 2 Nisan 2013 - 2014 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir