iPhone ve iPad için Fruit Ninja Karpuz Kesme Oyunu Ücretsiz İndir Karpuz Doğrama Bölme Parçalama Oyunu Bedava Yükle

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: iPhone ve iPad için Fruit Ninja Karpuz Kesme Oyunu Ücretsiz İndir Karpuz Doğrama Bölme Parçalama Oyunu Bedava Yükle, Fruit Ninja, karakter olarak sizi bir Ninja olarak konumlandıran ve meyveleri hızlı bir şekilde kesmenizi hedef gösteren popüler bedava uygulama indir, android iphone uygulaması ücretsiz yükle , java jar apk dosyası, Nokia telefonlar için oyunlar programlar Samsung Galaxy S3 S4 Sony Xperia HTC One iPhone 4S 5S ...

iPhone Ekran Görüntüsü 4

Fruit Ninja, karakter olarak sizi bir Ninja olarak konumlandıran ve meyveleri hızlı bir şekilde kesmenizi hedef gösteren popüler bir mobil oyun.

Şu ana kadar 6 milyonun üzerinde kopya satan Fruit Ninja, dokunmatik ekran üzerinden kullanılan bir kılıç ile meyvelerin hızlıca kesilmesi üzerine kurulu. Ninja ustasının verdiği talimalatlara göre hareket etmek ve onun kesme dediği nesneleri de kesinlikle kesmemek gerekiyor.

Her ne kadar sıradan bir oyun gibi gözükse de dünya genelinde büyük bir hayranlık uyandıran bu oyun ile keyifli vakitler geçirmek mümkün.

iphoneindir

Sponsorlu BağlantılarProcessing your request, Please wait....
Tarih: 30 Nisan 2013 - 1042 Kez Okundu


Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.