Torrent Search Film Oyun Müzik Arama Programı

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Torrent Search Film Oyun Müzik Arama Programı, Torrent Search, Windows üzerinde çalışan ve istediğiniz torrentdosyalarını kolayca bulmanıza yarayacak ücretsiz ve kullanışlı bir torrent arama programıdır. Program neredeyse bilinen tüm torrent sitelerinde 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Torrent Search

Torrent SearchWindows üzerinde çalışan ve istediğiniz torrentdosyalarını kolayca bulmanıza yarayacak ücretsiz ve kullanışlı bir torrent arama programıdır.

Program neredeyse bilinen tüm torrent sitelerinde anahtar kelimenizle ilgili arama yapar ve aramalarınızı istediğiniz şekilde filtrelemenize izin verir. Filtreleme sayesinde istediğiniz torrent dosyasına daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Her kullanıcının kullanabileceği basit bir arayüze sahiptir. Sadece program açıldığında pencerenin üst kısmında bulunan arama bölümüne bulmak istediğiniz torrentin adını yazmanız ve enter tuşuna basmanız yeterlidir. Sonrasında bulunan sonuçlar sizin için aşağıda listelenecektir. Liste üzerinden istediğiniz torrente çift tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 31 Mayıs 2013 - 741 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

  • sss

    ya abi indir diom sonra indirilen şey kayboluo

    • Program Eksperi

      hangi işletim sistemini kullanıyorsun? windows 7, xp ve vista ile kesinlikle uyumlu bir şekilde çalışıyor. az önce test ettim. fakat windows 8 de test etmediğim için çalışmama ihtimali olabilir.